Drogi Kliencie.

Zapewne zdajesz sobie sprawę jakie są konsekwencje palenia tradycyjnych papierosów. Siwe kłęby dymu. Brzydki papierosowy zapach przesiąkający nie tylko ubranie ale również skórę i włosy. Nieprzyjemny, nieświeży oddech. Czy aby inni nie odsuwają się od Ciebie jak do nich mówisz z bliska?

To tylko kilka z mniej szkodliwych dla Ciebie skutków palenia papierosów tytoniowych. Istnieją znacznie gorsze konsekwencje.

 

Teraz wyobraź sobie bezwonną "mgiełkę" zamiast dymu. W ustach smak truskawki, vanilii albo czarnej porzeczki. Nikt od Ciebie nie ucieka, a Ty sam czujesz się zdrowszy. Nikt nie zwraca Ci uwagi. Palisz gdzie chcesz i kiedy tylko masz na to ochotę.

Tak może wyglądać Twoja przyszłość z e-papierosem marki e-mod.

 

Budowa e-papierosa

Ustnik

Parownik

Akumulator

Papieros e-mod? Ale co to jest?

Elektroniczny papieros e-mod to dużo zdrowsza alternatywa dla palenia tradycyjnych papierosów tytoniowych. Zdecydowanie mniej szkodzi zdrowiu i nadal pozwala czerpać przyjemność z palenia.  Jest również dużo tańszym sposobem wchłaninia nikotyny.

A jak to urządzenie działa?

Wystarczy nacisnąć przycisk na obudowie papierosa e-mod, co uruchomi zamontowaną grzałkę. Podgrzeje ona zawarty w zbiorniczku liquid zamieniając go w "mgiełkę" zawierającą nikotynę. Następnie wystarczy zaciągnąć się jak zwykłym papierosem wchłaniając dawkę nikotyny. Proste, prawda?

 

 

Jakie są plusy palenia papierosa e-mod?

- Przede wszystkim podczas palenia e-mod'a nie zaciągasz do płuc substancji smolistych,     tlenku węgla oraz 4000 innych szkodliwych dla twojego zdrowia związków chemicznych, z czego 40 jest rakotwórczych!

 

- Paląc e-mod'a nie trujesz innych osób znajdujących się w twoim otoczeniu. Zapewne zależy Ci na zdrowiu Twojej rodziny?

 

- Papieros e-mod możesz palić kiedy tylko masz na to ochotę, nawet w miejscach gdzie palenie tradycyjnych papierosów jest zakazane. To dlatego, że papieros e-mod nie ma szkodliwego wpływu na otoczenie.

 

- Wyraźnie poprawi się twoje samopoczucie. Paląc e-mod'a zapomnisz o przykrych zapachach dymu papierosowego na ubraniach, dłoniach i włosach. Zapomnisz o nieświeżym, papierosowym oddechu.

 

- Papierosa e-mod możesz palić w samochodzie bez uchylania szyby. Popielniczka w aucie nie będzie już Ci potrzebna, ponieważ e-mod nie spala się i nie produkuje popiołu. Pozbędziesz się na zawsze brzydkiego zapachy papierosów nie tylko ze swojego samochodu, ale także z domu.

 

- Paląc e-mod'a możesz delektować się wieloma aromatami liquidów, urozmaicając tym samym swoje palenie.

 

 

- Używanie e-mod'a nie powoduje bezpośredniego zagrożenia pożarowego.

 

Jeśli korzyści płynące z palenia papierosa e-mod nie przemawiają do Ciebie, zamień teraz wszystkie wyżej wymienione zalety w wady palenia tradycyjnych papierosów i dostrzeż różnice.

 

Czy są w takim razie minusy palenia e-papierosa?

Jeśli za minusy uznasz:

- Cykliczne ładowanie akumulatora

- Uzupełnianie płynu w e-papierosie,

To tak.

 

Zapewne taki luksus jest kosztowny?

Wręcz przeciwnie. Zamieniając tradycyjnego papierosa na elektrocznicznego e-mod'a możesz zaoszczędzić pieniądze! Dzięki dużo lepszej wydajności oryginalnych liquidów e-mod, oszczędności mogą sięgać nawet do 80%. Paląc jedną paczkę papierosów dziennie możesz wydać nawet 400 zł miesięcznie, a paląc e-mod'a wydasz tylko 80 zł na liquidy. Oszczędzasz 320 zł. To dużo prawda? A to kwota zaoszczędzona tylko w ciągu jednego miesiąca! Wyobraź sobie jaką sumę zaoszczędzisz po roku! Na taki luksus na pewno Cię stać!

 

Czy jesteś już gotowy zmienić swój dotychczasowu styl życia?

Jeśli na jedno z pytań będziesz mógł odpowiedzieć TAK, kup e-mod'a w najbliższym punkcie sprzedaży e-papierosów marki e-mod bądź dokonaj zakupu on-line i poczuj smak luksusu.